Orzeł Dębno Gospodarze

Dębno

Wojciech Stanisz Trener

29.08.2016

Mecz przebiegał pod nasze dyktando. Gospodarze ograniczali się do groźnych kontrataków z wykorzystaniem głównie szybkich napastników. W 23 minucie spotkania mieliśmy pierwszą stuprocentową szanse na zdobycie bramki po sprytnie rozegranym rzucie rożnym, sam na sam z bramkarzem znalazł się Dunaj, lecz źle opanował piłkę i bramkarz zażegnał niebezpieczeństwo. W 30 minucie groźnie z rzutu wolnego uderzył Siodlarz. Gospodarze mieli tylko jedną groźną sytuację - obok bramki uderzył kapitan Orła. W drugiej połowie na boisku całkowicie dominował nasz zespół. Znakomitych sytuacji nie wykorzystali odpowiednio Babicz, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem oraz zmarnowana dobitka Rasia. Godny uwagi również był rajd Nowaka, który w ostatniej chwili powstrzymał obrońca. W drugiej połowie Orzeł zagroził nam tylko dwoma rzutami rożnymi. (http://gorniksiedlec.pl)