Victoria Śnietnica Gospodarze

Stanisław Gomółka Kierownik drużyny

gmichal88

03.04.2017

Na inaugurację rudny wiosennej drużyna seniorów Podhalanina zremisowała na wyjeździe z LKS Victoria Śnietnica. W pierwszej połowie Biecz miał kilka okazji do lepszego rozegrania lecz to gospodarze mieli lepsze sytuacje bramkowe. Na szczęście Turek pozostawał niepokonany. Dopiero w drugiej połowie spotkania bieczanie stwarzali groźne sytuacje. Kilka dobrych dośrodkowań lecz piłka nadal nie trafiała w bramkę. Najlepszą okazję miał Próchnicki, po dośrodkowaniu z prawej strony uderzył piłkę z głowy w środek bramki. Bramkarz zdążył zareagować. Jeszcze zawodnicy Podhalanina próbowali dobić ale nieskutecznie. Znakomitą interwencją popisywali się bramkarze, najpierw gospodarzy, który "wyciągnął się" po strzale Gancarza z rzutu wolnego. Później bramkarz gości, który intuicyjnie obronił strzał z kilku metrów. Już za tydzień kolejny wyjazd do Uścia Gorlickiego.