KS Podhalanin Biecz Gospodarze

Michał Gancarz Trener

gmichal88

03.05.2017

W niedzielne popołudnie seniorzy Podhalanina niestety ulegli drużynie z Kobylanki. Pierwsza bramka wpadła z rzutu wolnego. Przeciwnik sprytnie uderzył piłkę po ziemi koło muru. Nie długo czekaliśmy na wyrównanie. Akcję z lewej strony boiska przeprowadzał Gancarz, zagrał mocno lewą nogą wzdłuż bramki i piłkę do siatki skierował Zając. Goście grali w osłabieniu większą część meczu po czerwonej kartce lecz niestety nie pomogło to drużynie Biecza, a jeszcze bardziej zmotywowało przyjezdnych. Drugą bramkę strzelił Kotowicz z drużyny gości. Przyjął piłkę w polu karnym i technicznie uderzył w „okienko” bramki. Dopiero po kilkunastu minutach KS mógł się cieszyć z wyrównania po mocnym dośrodkowaniu po ziemi z lewej strony i strzale Setlaka. Niestety goście wykorzystali błędy w ustawieniu i obronie gospodarzy i na kilkanaście minut przed końcem spotkania podwyższyli na 3:2. Takie wynik niestety dla Biecza już się utrzymał przez resztę meczu. Następne spotkanie Podhalanin rozgrywa w środę w Mogilnie o 17:00.